Putopisne priče

Autor: Administrator , 15. 5. 2017.

Predavanje "Moje putovanje"

Pozivamo sve učenike šestih razreda, posebno učenike dodatne nastave geografije kao i sve profesore i učenike koji vole geografiju i putovanja. Pridružite nam se u četvrtak 18.05. u 13h u učionici fizike/kemije. Naše predavačice su:

Norma Marčec, učenica 6.d

Ivana Rukavina, prof.

Suzana Rauker, prof.

A gdje su putovale? Saznat ćete na predavanju.  :)

Vaše profesorice geografije Martina Mihanović Kalit i Lada Rojc.