Naš zbor "Zbrku" osvojio je 1. nagradu na Festivalu dječjeg stvaralaštava

Autor: Martina Mlinarić, 16. 5. 2017.

Festival dječjeg stvaralaštva održan je 12. i 13. svibnja u dvorani Gorgona Muzeja suvremene umjetnosti u Zagrebu. Gotovo 600 djece hrvatskih osnovnih škola natjecalo se u tri kategorije: Mjuzikli, Mladi autori i Školska mjuza te predstavilo svoj talent.

Naš udruženi zbor "Zbrku" je pod vodstvom profesora Mladena Ergića osvojio glavnu nagradu u kategoriji Školska mjuza. Zboraši su izveli zahtjevnu pjesmu Balleilakka koja potječe iz Indije. Svojom pozitivnom energijom oduševili su žiri i sve prisutne.

Čestitamo našim zborašima i profesoru Mladenu!

Novinarska skupina