Gradska smotra - LiDraNo

Autor: Administrator , 29. 1. 2018.

Dana 26. siječnja učenici osnovnih velikogoričkih škola sudjelovali su na tradicionalnoj  smotri  LiDraNo. LiDraNo je smotra literarnih, dramskih i novinarskih radova učenika osnovnih i srednjih škola.

Ove je godine domaćin bila novouređena Osnovna škola Novo Čiče. Nakon uvodnih programa domaćina, predstavili su se učenici pojedinačnim pa skupnim nastupima. Jedni za drugima pokazali su svoj dramski talent, a pratilo ih je stručno povjerenstvo: Romana Rožić, Ana Katulić i Tvrtko Kovačević. Nakon pojedinačnih i skupnih nastupa na red su došli literarni i novinarski izrazi. Naša škola je vrlo uspješna jer će nas na županijskoj smotri LiDraNo predstavljati učenica Lana Sedinić sa svojim monologom i Ida Nuković s novinarskim intervjuom, a  njihova mentorica je Ivana Kolarić. Posebno pohvaljujemo naše nižiće koji će svoju  predstavu "Kako je cvijet upoznao svijet" s mentoricom Ljubicom Skelin i prof. Nadom Zeljković prikazati županijskom povjerenstvu 13. veljače u Zaprešiću.

Svima želimo puno sreće i uspjeha!