TEL: 6221302, 6260562

Uspješni nastupi naših učenika na smotri LiDraNo
Autor: Administrator , 19. 2. 2020.

Naši učenici sudjelovali su na gradskoj smotri LiDraNo u kategoriji za dramski i literarni izraz. Smotra je održana 13. veljače, a domaćini su bili Osnovna škola Jurja Habdelića i POU Velika Gorica.

Dramska skupina pripremila je predstavu „Novi jadi mladoga Eugena“ (mentor profesor Damir Matošević), a dramska skupina nižih razreda predstavu "Tri strašna zmaja" u kojoj su sudjelovali učenici 2.e rezreda. U kategoriji pojedinačnih dramskih izraza (monologa) nastupili su učenici 2. e razreda Fran Todorić i Iva Gašparić (mentorica učiteljica Ljubica Skelin). Oba monologa naših učenika predložena su za županijsku smotru.

U kategoriji literarnih radova za županijsku smotru predložen je rad Marije Šporčić  „Korak iza vječnosti“ (mentorica profesorica Željka Blažetić) te rad Lare Zajac „Zvijezde ne bi trebale ostati same“ (mentorica profesorica Goranka Dimoski). Čestitamo svim učenicima i njihovim mentorima i želimo im puno uspjeha na županijskoj smotri!