TEL: 6221302, 6260562

Sjajan uspjeh na Županijskom natjecanju iz informatike
Autor: Administrator , 20. 2. 2020.

U petak 14. veljače 2020. u OŠ Stjepana Radića u Božjakovini održalo se Županijsko natjecanje iz informatike. Na natjecanju je sudjelovalo šestero naših učenika te su svi ostvarili zavidne rezultate i pokazali izvrsno informatičko znanje u nekoliko kategorija. Dvije učenice petog razreda natjecale su se u kategoriji Algoritmi (Logo), u kojoj je Gita Butković osvojila prvo, a Petra Lukavski treće mjesto. Mentorica naših najmlađih, ali uspješnih informatičara bila je Maja Đuričić, učitelj mentor. Peto mjesto u kategoriji Digitalne kompetencije zauzela je također učenica petog razreda Noa Petak, kojoj je mentorica bila Katarina Grgić Noršić, učitelj mentor. Odlične rezultate ostvario je Mihael Kardum, učenik sedmog razreda, osvojivši prvo mjesto u čak dvije kategorije, Algoritmi i Osnove informatike. Šesto mjest na bodovnoj listi zauzeli su učenik sedmog razreda Luka Barbić (kategorija Algoritmi) te učenik osmog razreda Luka Rupčić (kategorija Osnove informatike). Mentorica naših uspješnih sedmaša i osmaša bila je Katarina Grgić Noršić. Čestitamo svim našim učenicima i njihovim mentoricama!