Sjajno predstavljanje naših zadrugarki na 35. državnoj smotri učeničkih zadruga u Poreču

Autor: Sara Vrbanc, 3. 10. 2023.

35. smotra učeničkih zadruga Republike Hrvatske održala se u periodu od 26. do 29. rujna 2023.g. u Poreču, u sklopu hotela Zorna Plava Laguna.

U jakoj konkurenciji učeničkih zadruga naše županije na ovu važnu smotru kreativnosti, stvaralaštva i poduzetništva plasirala se i naša učenička zadruga Vuzel.

Na državnoj smotri našu učeničku zadrugu, Školu, Grad i Zagrebačku županiju predstavile su učenice Greta Žibert i Dora Šmidlehner pod vodstvom voditeljice zadruge Tajane Brnić.

Smotra se održavala u organizaciji i suorganizaciji Ministarstva znanosti i obrazovanja, Agencije za odgoj i obrazovanje i Hrvatskog saveza učeničkih zadruga.

Ponosni smo na naše učenike i učenice te njihove mentorice (Gordana Plepelić Šokec, Maja Đuričić, Stanka Čirjak, Darija Žaper, Tajana Brnić, Danjela Faber, Suzana Nikolić) koji su vrijedno radili da bi se plasirali na državnu smotru, a posebno na učenice koje su nas dostojanstveno predstavile te ostvarile zapažen nastup i primile same pohvale za rad.

Čestitke učenicama i profesorici Brnić koja ih je pripremala i mentorirala.

Fotografije pogledajte u galeriji.