ŽUPANIJSKO NATJECANJE OSNOVNIH ŠKOLA U JUDU

Autor: Martina Mlinarić, 6. 2. 2017.

U srijedu, prvog dana veljače, učenici naše škole sudjelovali su na Županijskom natjecanju u judu koje se održalo u OŠ Novo Čiče. Ove godine smo okupili mlade snage cijele škole, od 1. do 8. razreda. Školu su predstavljali: 1. razred: Grčić Andrija, 2. razred: Stipić Marko, Dobravec Janko, 3. razred: Vidaković Patrik, Ceci Gabrijel, 4. razred: Dragojević Karlo, Tibora Ida, 5. razred: Pavličić Fran, Vojvoda Hrvoje, Ivanjko Matija, Baričić Marko, 7. razred: Zvonar Nicolas, Senjak Dorian, 8. razred: Senjak Damian. Nekima su ovo bile prve borbe u životu na judo tatamiju. Pohvaljujemo sve naše judaše koji su se srčano borili, navijali i bodrili te uvijek pružili ruku na kraju borbe, bez obzira jesu li pobijedili ili izgubili. Ovaj put smo postigli zacrtani cilj.  Osvojili smo 3. mjesto i pehar je konačno našao put do naše škole. Hvala i roditeljima koji su nas došli bodriti u velikom broju.

Čestitamo svim učenicima i njihovoj voditeljici Mirni Kosović!