TEL: 6221302, 6260562

Državna filmska smotra u našoj školi
Autor: Administrator , 23. 9. 2019.

Od 25. do 27. rujna naša je škola domaćin Smotre hrvatskoga školskoga filma koju organizira Agencija za odgoj i obrazovanje u suradnji s Pučkim otvorenim učilištem Velika Gorica. Ove godine ugostit ćemo  predstavnike najuspješnijih filmskih skupina osnovnih i srednjih škola, ukupno 100 učenika i 50 mentora.

Tijekom Smotre prikazat će se najbolji dokumentarni, animirani i igrani filmovi snimljeni prošle školske godine. Ponosni smo što je među odabranima za državnu smotru i film naše filmske skupine (dokumentarni film „Iz igre u knjige“).

Sve projekcije održat će se u Pučkom otvorenom učilištu, a detaljan program Smotre pogledajte pod opširnije.

Svim sudionicima Smotre koji stižu u našu školu  želimo tri lijepa filmska dana u Velikoj Gorici i uspješnu Smotru! Dobro nam došli!