TEL: 6221302, 6260562

Županijsko natjecanje iz juda
Autor: Administrator , 29. 1. 2020.

Dana 28. siječnja 2020. godine učenici naše Škole sudjelovali su na Županijskom natjecanju iz juda koje se održalo u OŠ Bogumila Tonija u Samoboru. Dječaci naše škole ekipno su zauzeli odlično šesto mjesto. Nažalost, ekipa naše Škole zbog bolesti nije nastupila u punom sastavu. Čestitamo našim učenicima i voditeljima na osvojenom šestom mjestu te sudjelovanju na Županijskom natjecanju.

Voditelji ekipe: Boris Opačić, prof. i Ivana Martin, mag.cin.