TEL: 6221302, 6260562

Povodom 8.3. Dana žena
Autor: Administrator , 6. 3. 2020.

Učenice 8. c razreda i Medina Kantarević iz 8. e, u organizaciji Školskog volonterskog kluba osmislile su, likovno uredile te podijelile prigodne poruke svim učenicama 6., 7. i 8. razreda.

Učeničke poruke poručuju da ja važno kako se osjećamo „iznutra sami sa sobom“, da je svaka djevojka (žena) vrijedna upravo takva kakva je!

Poruke odišu ozbiljnošću i hrabrošću u nastojanju da svatko od nas sačuva upravo ono posebno što ga čini drugačijim od svih drugih.

Poruke su nastale kao reakcija na radionicu iz preventivnog programa gdje su učenice raspravljale o medijskim prikazima ženske ljepote te međusobnim odnosima.

Zadnji „touch“ porukama dala je učenica Medina Kantarević, oslikavši ih ženskim portretima, koji su inspirirani samim porukama.

„Go, girls!“