TEL: 6221302, 6260562

Državno natjecanje iz košarke
Autor: Administrator , 9. 3. 2020.

Učenice naše škole 6. i 7. ožujka nastupile su na Državnom natjecanju iz košarke.
Državno natjecanje održalo se u Zadru pod organizacijom Hrvatskog školskog sportskog saveza, a na natjecanju su nastupile 23 ekipe s područja Republike Hrvatske.
Učenice naše škole osvojile su odlično 9. mjesto.

Ekipa naše škole nastupila je u sljedećem sastavu: Ema Ceković, Ida Tibor, Ruta Sabljić, Tara Troha, Nera Butković, Sara Vasilić, Nina Nežak, Nina Marinić, Dorotea Trbić.

Voditelji ekipa: Ivana Martin, mag.cin. i Boris Opačić, prof.