TEL: 6221302, 6260562

Sportska kreativnost
Autor: Administrator , 28. 4. 2020.

Kreativnost učenika naše škole još je jednom potvrđena osvojenim prvim mjestom za izradu najboljeg i najkreativnijeg olimpijskog piktograma. Unatoč izvanrednoj situaciji uzrokovanoj globalnom pandemijom, Lara Zajec (8. d) odlučila se priključiti natječaju koji se već devetu godinu organizira pod nazivom Školski sport i olimpijski pokret te nas sve oduševiti svojim izvanredno osmišljenim i kreativno oblikovanim radovima. Kvalitetu Larinih radova prepoznao je i ocjenjivački sud sastavljen od članova Hrvatskog školskog sportskog saveza te Hrvatske olimpijske akademije, koji su ujedno i organizatori samog natječaja. Lari upućujemo iskrene čestitke te joj poručujemo da nikada ne odustane od izražavanja svoje kreativnost!