> Knjižnica  > Vijesti
Događanja u knjižnici

Svjetski dan pripovijedanja - 20. ožujka

Autor: Sara Vrbanc, 23. 3. 2020.

Ovim putem prenosim poruku organizatora Hrvatskog festivala pripovijedanja i njihov mali virtualni festival:

"Dragi Bajkoljupci,

uoči ovogodišnjeg Svjetskog dana pripovijedanja (World Storytelling Day) trebao se održati 5. HRVATSKI FESTIVALI PRIPOVIJEDANJA u Slavonskom Brodu od 18. do 20.3.2020.godine. Nažalost morali smo ga odgoditi sukladno trenutnoj situaciji. Unatoč tome danas je za nas poseban i važan dan - SVJETSKI DAN PRIPOVIJEDANJA.

Dan kada smo na jedinstven način povezani s našim kolegama pripovjedačima iz cijelog svijeta. Osjećamo se tužno jer danas ne možemo biti sa svojom publikom i dijeliti priče uživo. Suosjećamo u patnji i neizvjesnosti koja je zavladala diljem naše plave planete. U prihvaćanju onog što mora biti, uzimamo vrijeme za promišljanje i rast, a vama darujemo ovaj video od srca - naš mali virtualni "festival". Darujemo vam ove priče da donesu mir u vaš dom. Hvala pripovjedačicama koje su ispričale priče: Neveni Zuber, Srebrenki Peregrin, Eriki Kožić i Bajkopričalici Sandri Vukoja. Nadamo da ćete uživati u slušanju. Neka vam je lijep ovaj dan, dragi naši bajkoljupci. Čuvajte sebe i svoje najmilije. Voli vas vaš Vilinput ❤"

> Knjižnica  > Vijesti