1. b u šk. god. 2017./2018.

Krenula je naša školska stranica

Autor: Administrator , 2. 10. 2017. 14:34

Dragi učenici i roditelji!

U vremenu kad smo sa svih strana okruženi tehnologijom, odlučili smo i mi ići u korak s time. Naš 1.b razred ima svoju web stranicu! Posjetite je klikom ovdje i pratite naš rad.

učiteljica Marcela

Akcije skupljanja starog papira i čepova su u pravilu svaki zadnji ponedjeljak u mjesecu. Skupljamo stari papir i čepove kroz cijelu šk. godinu. Bilo koji radni dan od 8-19h javite se spremačicama ili domaru koji će izvagati i zapisati za koji razred ste donijeli i to se pribraja u akciju. Hvala vam!