> Projekti

Projekt razglednice

Autor: Administrator , 15. 12. 2016.

Učenici OŠ"I.G.Kovačić" iz Đakova pokrenuli su razredni projekt "Hrvatske razglednice".U sklopu tog projekta poslali su razglednice diljem Hrvatske.Tako smo i mi, učenici 4.c, dobili razglednicu.Ta ideja nam se jako svidjela pa smo odlučili, kao razred, sudjelovati u tom projektu. Uzvratili smo razglednicom učenicima u Đakovo, te poslali još 23 razglednice diljem  Hrvatske.
Nadamo se da će ova "šetnja" Hrvatskom biti uspješna i da će se mnogi uključiti u projekt.

Učenici 4.c i učiteljica Suzana Nikolić

Akcije skupljanja starog papira i čepova su u pravilu svaki zadnji ponedjeljak u mjesecu. Skupljamo stari papir i čepove kroz cijelu šk. godinu. Bilo koji radni dan od 8-19h javite se spremačicama ili domaru koji će izvagati i zapisati za koji razred ste donijeli i to se pribraja u akciju. Hvala vam!