> Projekti

Čitamo mi, u obitelji svi, nova sezona (2013./2014.)

Autor: Nataša Šušnjić Pantić, 17. 12. 2013.

Počelo je! Ruksaci su krenuli! Već drugi petak  za redom djeca iz trećih razreda odnose naprtnjače s knjigama u svoje domove i obitelji i uživaju u zajedničkom čitanju. Napravit ćemo kratku pauzu za vrijeme zimskih praznika i s početkom drugog polugodišta knjige opet kreću na put! Ugodni vam svima dani pred nama i sretno čitanje!

Akcije skupljanja starog papira i čepova su u pravilu svaki zadnji ponedjeljak u mjesecu. Skupljamo stari papir i čepove kroz cijelu šk. godinu. Bilo koji radni dan od 8-19h javite se spremačicama ili domaru koji će izvagati i zapisati za koji razred ste donijeli i to se pribraja u akciju. Hvala vam!