TEL: 6221302, 6260562

Digitalna knjižnica

Dragi učenici,

ovdje možete prisutpiti digitalnim platformama koje omogućuju besplatan pristup raznim e-knjigama, od lektirnih naslova do knjiga za čitanje u slobodno vrijeme.

Klikom na ikonu otvorite stranicu!

Virtualna polica s poveznicama na e-knjige koje je za vas odabrala vaša knjižničarka :)

Na stranici e-lektire dostupni su određeni lektirni naslovi u obliku e-knjige. Za pristup sadržaju morate se prijaviti svojim AAI@EduHR elektroničkim identitetom, kojega ste dobili u školi.

Digitalizirani časopis:

Kao podrška učenju na daljinu Smib i Modra lasta dostupni su svim učenicima u digitaliziranom obliku!

SMIB - ožujak, travanj, svibanj

MODRA LASTA - ožujak, travanj, svibanj

Mali koncil - MAK (travanjski - uskrsni broj)

Digitalizirane časopise Prvi izbor i Moj planet (ožujak) potražite na stranici Mozaik knjige!

Tematske zbirke digitalizirane građe iz hrvatskih knjižnica i ostalih baštinskih ustanova, portal uređuje Nacionalna i sveučilišna knjižnica u Zagrebu.

Na ovome se mjestu nalaze integralni tekstovi pojedinih književnih djela na hrvatskom jeziku.

Međunarodna dječja digitalna knjižnica sadrži odabrana djela iz zemalja širom svijeta, zastupljen je i hrvatski jezik. Registracija na stranicu i pristup svim knjigama je besplatna.