Produženi boravak

POTRAGA ZA BLAGOM

Autor: Davorka Ilečić, 28. 4. 2017. 14:56

27. travnja učenici produženog boravka 2. c razreda uputuli su se u potragu za blagom.

Kakva je potraga u pitanju? Što su sve morali pronaći i prijeći kako bi došli do blaga? Kako su se orijentirali i snalazili u prostoru saznajte  iz njihovih izvješća koja su sami napisali na računalu.

SRETAN USKRS!

Autor: Davorka Ilečić, 14. 4. 2017. 10:13

Radionice izrade pisanica i čestitka su iza nas, a sada nam ne preostaje ništa nego uživati u praznicima!

TUROPOLJSKA SLOVARICA

Autor: Davorka Ilečić, 9. 4. 2017. 21:48

Prijavom na natječaj Školske knjige SLOVARICA MOJEGA KRAJA, učenici produženog boravka 2. c razreda izradili su prvu turopoljsku slovaricu. Djedovi i bake, mame i tate, učiteljice naše škole, knjige i pjesme, oluje ideja i vrijedne ruke naših učenika stvorile su slovaricu kojom smo proširili znanja o našem kraju. Koja kulturna znamenitost, ustanova, ulica, park ili prehrambeni proizvod simbolizira koje slovo, otkrijte u nastavku. :)

22.2.2017. DAN RUŽIČASTIH MAJICA

Autor: Davorka Ilečić, 3. 3. 2017. 16:37

22. veljače u našoj školi učenici u produženom boravku obilježili su Dan ružičastih majica.

Plesom na službenu pjesmu tog dana „Život nije siv“ i izradom bedževa pokazali su da su protiv vršnjačkog nasilja.

PUSTOLOVINA 2. c

Autor: Davorka Ilečić, 14. 9. 2015. 23:39

Dragi roditelji i učenici,

bila mi je čast biti učiteljica u tako jednom divnom razredu! Ovim putem želim zahvaliti svim roditeljima na podršci koja nam je dala krila da naše putovanje bude zanimljivo i čarobno!!

A kako je to izgledalo i što se događalo iza naših vrata, pogledajte u priloženom filmu.  smiley

Udobno se smjestite i uživajte!!

I TAKOOOO

Autor: Maja Đuričić, 3. 7. 2015. 10:28