Zadruga Vuzel

Proslava

Autor: Maja Đuričić, 2. 6. 2021. 14:49

Nakon svakog uspjeha treba odahnuti, pripremiti se za iduću smotru i naravno proslaviti!!!

Dravi naši zadrugari su na Županijskoj smotri ostvarili prolaz na Državnu i naravno proslavili taj veliki uspjeh!

Prolaz zadruge Vuzel na državnu smotru

Autor: SARA VRBANC, 28. 5. 2021. 09:39

Prolazak zadruge Vuzel na državnu smotru učeničkih zadruga!

U utorak, 25.svibnja 2021. održana je online Županijska smotra učeničkih zadruga Zagrebačke županije na kojoj je među 22 zadruge sudjelovala i naša zadruga Vuzel te osvojila 2.mjesto, a samim time i i prolazak na državnu smotru!

Čestitamo svim zadrugarima na uloženom trudu, a posebice Gabrijeli Tomić, Karli Naglić, sestri Katarini Jakovljević i voditeljici zadruge Tajani Brnić koje su osmislile, izradile proizvod i filmić s kojim su se natjecale - filmić pogledajte na poveznici.

Uskrsna prodajna izložba

Autor: SARA VRBANC, 27. 4. 2021. 11:37

1. travnja 2021. naši vrijedni zadrugari učeničke zadruge Vuzel su na ulazu škole održali Uskrsnu prodajnu izložbu svojih proizvoda. Na izložbi je bilo mnoštvo predivnih ručno rađenih prozivoda od pisanica, maskica, nakita do sapuna i balzama za usnice.

U nastavku pogledajte naše vrijedne zadrugare! heart

Izrada sapuna

Autor: Maja Đuričić, 18. 12. 2020. 14:53

U našoj školi se nešto kemija! To je sekcija kemičara koji djeluju u sastavu naše Zadruge! Odlučili su kemijati i iskemijati odične, prirodne, mirisne i obojane sapune. Cijelom školom širio se miris eteričnih ulja i smijeh naših kemičara.

Vezilje - vezenje majica

Autor: Maja Đuričić, 24. 11. 2020. 17:06

Vrijedne naše vezilje pod budnim okom voditeljice, časne Katarine, vezu cvjetiće na majice. Prekrasne unikatne majice biti će na prvoj prodaji naše zadruge.

Učimo od zadrugara - Kako izraditi narukvicu kumihimo tehnikom?

Autor: SARA VRBANC, 10. 11. 2020. 17:23

Naši zadrugari odlučili su podijeliti s nama tajne kumihimo pletenja narukvica. Radi se o tradicionalnom japanskom načinu pletenja niti, a naši kreativni učenici inspirirat će vas da i sami pokušate izraditi ove predivne narukvice. Idealne su kao poklon dragim osobama ili kao zanimljivi modni dodatak.

S ponosom predstavljamo video naših zadrugara: Učimo od zadrugara heart

Što rade naši zadrugari pratite na stranicama Zagrebačke županije, Facebooku i na stranicama OŠ Eugena Kumičića.

Prodajna izložba naše Zadruge u srijedu 12. veljače

Autor: Administrator , 4. 2. 2020. 18:30