Produženi boravak

U  OŠ Eugena Kumičića produženi boravak pohađaju samo učenici 1. i 2. razreda.

PB je u pravilu organiziran  tako da je nastava uvijek u jutarnjoj smjeni, dok popodne djeca pišu zadaće i uče.

U praksi organizacija rada izgleda ovako:

dolazak djece u školu

doručak

I. TURNUS    - nastava       (do 11:30)

II. TURNUS   -  boravak

11.45-12:15

ručak

odmor i zajedničke aktivnosti

I. TURNUS    - boravak    (do 16:30)

II. TURNUS    -  nastava    (prema rasporedu)

Sljedeći tjedan  je I. TURNUS ujutro u boravku, a II. TURNUS na nastavi i tako se redom izmjenjuju. No, posljednih godina primjenjujemo praksu tako da je nastava uvijek ujutro, a djeca su u boravku popodne.

Napomena: Djeca iz boravka odlaze kućama u 15:30, 16:00 ili 16.30 sati, ovisno o dogovoru sa roditeljima, dok djeca sa nastave odlaze prema rasporedu sati (nakon 4. sata u   16.40  ili nakon 5. sata u  17.30 ).

CIJENA PRODUŽENOG BORAVKA JE 25,00 KN PO DANU.

Računaju se samo dani kada je dijete u školi, odnosno ako je dijete izostalo 5 dana ili više to se odbija od cijene u idućem mjesecu. Jednostavno izračunate koliko ima radnih dana u mjesecu i koliko je dijete bilo u školi i dobit ćete mjesečnu cijenu produženog boravka.