> Projekti

Čitamo mi, u obitelji svi

Autor: Nataša Šušnjić Pantić, 11. 3. 2013.

Već nam je svima postao uobičajeni ritual viđanja petkom na primopredaji ruksaka i srijedom kad  učenici puni dojmova vraćaju knjige natrag u školu. Lijepo je tada zaviriti u Knjigu dojmova i uvjeriti se da  čitanje i dalje živi u obiteljskim druženjima...

Akcije skupljanja starog papira i čepova su u pravilu svaki zadnji ponedjeljak u mjesecu. Skupljamo stari papir i čepove kroz cijelu šk. godinu. Bilo koji radni dan od 8-19h javite se spremačicama ili domaru koji će izvagati i zapisati za koji razred ste donijeli i to se pribraja u akciju. Hvala vam!