Međunarodna suradnja naše zadruge Vuzel

Autor: Administrator , 11. 5. 2017.

Učenici naše zadruge Vuzel pod vodstvom nastavnica Gordane Plepelić Šokec i Tajane Brnić uz još sedamnaest zadruga Zagrebačke županije boravili su u Makedoniji od 5. do 8. svibnja 2017. Učenici, učitelji i domaćini su sudjelovali u programu koji se sastojao od obilaska Skopja, Ohrida, Tetova i Popove Šapke. Taj posjet je početak suradnje školskih zadruga Zagrebačke županije i hrvatske nastave u Makedoniji. Vratili su se prepuni dojmova, lijepih iskustava i novih poznanstava što možete pogledati u slikama ispod teksta.

Ostale slike su u fotogaleriji