Drugi razredi u posjetu Javnoj vatrogasnoj postrojbi VG

Autor: Administrator , 12. 5. 2017.

2. svibnja 2017. godine smo išli u posjet vatrogascima. Kad smo stigli, ušli smo u veliku učionicu gdje nas je dočekao vatrogasac. Učili smo o požaru, naprimjer da vatra ne može gorjeti ako nema zraka, da se kroz dim ništa ne vidi, kako možemo u svojim domovima ugasiti vatru da ne bi došlo do požara itd.
Nakon toga smo otišli u garažu. Tamo smo vidjeli vatrogasno vozilo. Vatrogasac nam je pokazao i dao da probamo kako je teško vatrogasno odijelo. Vani smo također puno naučili. Na kraju smo se fotografirali ispred vatrogasnog vozila za uspomenu. Bilo nam je jako lijepo.

Gabrijela Tomić, 2.d