Upoznajmo Jadransko more i njegov živi svijet

Autor: Martina Mlinarić, 31. 5. 2017.

Na poziv učenice Karle Novak, 3.d razred posjetila je morska biologinja i stručna savjetnica na Biološkom odsjeku PMF-a Sveučilišta u Zagrebu, Maja Novosel. Uz sve to ona je i ronilac. Donijela je ronilačku opremu i objasnila nam kako se njome koristi. Pokazala nam je i što se sve krije u dubinama Jadranskog mora. To je bio odličan uvod za našu sljedeću nastavnu jedinicu iz prirode i društva. Bilo nam je zanimljivo, puno smo naučili i htjeli bismo da nas opet posjeti. Čuvajmo naše more!

Lukas Emanuel Zagorac i Stella Meštrović