Dani učeničkih zadruga Zagrebačke županije

Autor: Administrator , 1. 6. 2017.

U petak 26. svibnja 2017. naša učenička zadruga "Vuzel" sudjelovala je na manifestaciji Dani učeničkih zadruga Zagrebačke županije, koja se održavala u Jastrebarskom.

Zadrugari Ivan Sabo, Brigita Križanac i Luka Feljan Facko predstavili su naše proizvode. Pleteni nakit, keramički broševi i proljetno cvijeće samo su dio onoga što se na štandu moglo pronaći.

U pratnji učenika bile su voditeljica UZ Tajana Brnić i profesorica likovne kulture  Gordana Plepelić Šokec.